WYSYŁKA

1.

Po wysyłce zamówienia jego status zmieni się na „Zrealizowane”, a potwierdzenie zmiany status zostanie wysłane na skrzynkę mailową klienta.

2.

Termin realizacji potrzebny na przygotowanie produktów do wysyłki wynosi do maksymalnie 7 dni roboczych. Nie uwzględnia on czasu przewidzianego na dostawę przez Kuriera (1-2 dni)

3.

W chwili odbioru Klient zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.

4.

Jeśli po zmianie statusu zamówienia na „Zrealizowane” przesyłka nie dotarła w przewidzianym terminie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

5.

Cennik:
Kurier – przy wpłacie na konto bankowe: 20,00 zł (za sztukę)
Kurier – przesyłka za pobraniem: 25,00 zł (za sztukę)
Paleta – przy wpłacie na konto bankowe: Wycena transportu po kontakcie telefonicznym – opony ponadgabarytowe i większe ilości
Obiór osobisty – bezpłatnie

PŁATNOŚCI

Płatności odbywają się za pomocą przelewu bankowego lub możliwa jest również zapłata przy odbiorze od kuriera – wysyłka za pobraniem lub odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy – ul. Lutomierska 38, 95-200 Pabianice.

Nr rachunku bankowego 94 1020 3437 0000 1502 0226 4133